DÖRTYOL'DA SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI

 Dörtyol'da 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek milletvekilliği seçimleri öncesinde güvenlik toplantısı gerçekleştirildi.
DÖRTYOL'DA SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI
  Kaymakam H. Hasan Özyiğit, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi için gerekli önlemleri şimdiden aldıklarını söyledi.
     Seçimlerin huzun içinde geçmesi için sadece görevlilerin çabasının yeterli olmayacağını, siyasi partilerin ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlara büyük görev düştüğünü ifade eden Özyiğit, ''Eğer bu huzuru sürdürmek istiyorsak herkes üzerine düşen görevi yapmalı'' dedi.
     Özyiğit toplantıda, seçim kanunları, siyasi partilerin yükümlülükleri, Yüksek Seçim Kurulu'nun genelgeleri, seçim gününe kadar nerelere pankart ve afişlerin asılacağı, propaganda konuşmalarının nerelerde yapılacağı, konvoylarda uyulması gereken kuralları hakinde bilgiler verdi.
     Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Numan Şahapoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Mustafa Çömez, siyasi parti başkanları ve bazı milletvekili aday adayları katıldı.