DUALARIMIZ ALİ KORKMAZ İÇİN

Eskişehir'deki Gezi olayları protestosunda ağır yaralanıp 25 gündür yoğun bakımda olan  Antakya'lı ALİ  İSMAİL KORKMAZ için yürüyüş yapıldı.
DUALARIMIZ ALİ KORKMAZ İÇİN
Eskişehir de Gezi Parkı eylemlerine destek vermek için katıldığı gösterilerde yaralanan ve hala yoğun bakımda olan Antakya'ya bağlı Ekinci beldesi sakini  Ali İsmail Korkmaz için binlerce Antakyalı Ekinci beldesinde yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz Cuma akşamı  saat 21:00 da  Antakya Sevgi direniş parkından konvoylarla Ekinci'ye giden Antakya halkı belde girişinde Ekinci halkıyla buluşarak, Ali İsmail Korkmaz'ın evine yürüdü. Sevgi ve Direniş Parkı direnişçilerinden oluşan bir heyet Ali İsmail'in ailesine ziyarette bulundu. Abdullah Cömert ve Ali İsmail'in fotoğraflarının en önde olduğu korteji, çocukları yoğun bakımda olan Korkmaz'ın ailesi karşıladı.
    
 Burada direnişçilere seslenen Korkmaz'ın amcaları  “Ali” için yürüyen Antakya halkına teşekkür etti. “İnanıyorum ki bu yürüyüşleri en kısa zamanda Ali ile birlikte yapacağız” dedi. Sevgi parkı adına söz alan Hatay Halkevi Başkanı Eylem Mansuroğlu ise sorumlulardan hesap sorana kadar eylemlerini sürdüreceklerini, Tayyip Erdoğan'ın, polisleri “kahramanlarım” diyerek ve verdiği ikramiyelerle akladığını, açıkça suç işleyenlerin binbir bahane ile ceza almasını engellediğini dile getirerek, “Abdullah'ın, Ethem'in katillerinden, Ali'ye öldürenlerden  hesabını soracağız” dedi.

DUALARIMIZ ALİ KORKMAZ İÇİN haberi 01 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  12290 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle