DÜNYA FİZYOTERAPİSTLER GÜNÜ

 Dünya Fizyoterapistler günü nedeniyle Türkiye Fizyoterapistler Derneği Hatay Şubesi üyeleri yemekte buluştu.
DÜNYA FİZYOTERAPİSTLER GÜNÜ
 Hatay Şube Başkan Yardımcısı Eren Eser Harbiye Boğaziçi Otel'de düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, etkinliğin derneğin 50. kuruluş yıldönümü ve Dünya Fizyoterapistler Günü nedeniyle düzenlendiğini, 1961 yılında kurulan Türkiye Fizyoterapistler Derneği'nin fizyoterapist mesleği adına olumlu gelişmeler elde ettiğini söyledi.
 
     Türkiye'de 41 tane Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinin bulunduğunu ifade eden Eser, yine şu an Türkiye'de 6 bin fizyoterapist bulunduğunu, il başkanı Dilek İcil'in Ankara'da düzenlenen toplantıda kendilerini temsil ettiği için etkinliğe katılamadığını ifade etti.
 
     Eser, fizyoterapistlik mesleğiyle ilgili olumlu gelişmeleri heyecanla takip ettiklerini, tüm fizyoterapistlerin ''Dünya Fizyoterapistler Günü''nü kutladığını ve başarılı bir yıl dilediğini kaydetti.
DÜNYA FİZYOTERAPİSTLER GÜNÜ haberi 09 Eyl 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  153980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle