DÜNYA ŞAMPİYONU İŞİTME ENGELLİ SPORCULARIMIZA KOL SAATİ

    Belediye Başkanı Savaş, Dünya Şampiyonu Mehmet Ali Sapmaz ile dünya ikinciliği elde eden Doğan Kazmacı’yı, antrenör ve yöneticilerini elde edilen başarıdan dolayı kutladı.

DÜNYA ŞAMPİYONU İŞİTME ENGELLİ SPORCULARIMIZA KOL SAATİ

17-24 Eylül tarihleri arasında Venezuella’nın MArgarita kentinde düzenlenen “Dünya İşitme Engelliler Karate Şampiyonası’nda” Türkiye Milli Takımı adına yarışan iki Hatay’lı işitme engelli sporcumuz ve beraberinde Antrenör Nizamettin Karaali, yönetici Mehmet Sapmaz ve Antakya Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü idarecisi Nizamettin Gür’e birlikte Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.            Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Dünya Şampiyonu Mehmet Ali Sapmaz ile dünya ikinciliği elde eden Doğan Kazmacı’yı, antrenör ve yöneticilerini elde edilen başarıdan dolayı kutladı. Savaş başarıların devamını dilediği ziyarette sporculara birer kol saati hediye etti.

            Antrenör Nizamettin Karaali ise ziyarette kendilerine ve sporculara katkı ve desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a teşekkür etti ve plaket takdim etti.

            Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş konuk heyetle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.