DÜNYA’DA BARIŞ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASI

Akademi Hastanesi tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen bu senede üçüncüsü gerçekleştirilen ‘’Dünya’da Barış’’ konulu kompozisyon yarışması sonuçlandı. 
DÜNYA’DA BARIŞ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASI
Türkiye Yazarlar Sendikası Hatay Şube Başkanı - Yazar Mehmet Karasu, Antakya Çevre Koruma  Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Nidal ÖZDEMİR, Gazeteci - Yazar Sn. Sinan SEYFİTTİNOĞLU, Edebiyat Öğretmeni  Sn. Selamet BAĞCI’ dan oluşan jüri heyeti  200’ e yakın kompozisyonu  büyük bir titizlikle inceleyip,  ödüle hak kazanan öğrencilerimizi belirledi.Akademi Hastanesi’nde gerçekleşen ödül törenine öğrenciler hem velileri hem okul idarecileri ile katılarak keyifli bir tören yaşadılar.Törende Akademi Hastanesi  Başhekimi Op. Dr. Memet KILIÇLAR’ ın yaptığı açıklamada; ‘’Öncelikle Akademi Hastanesi’nin gelenekselleşen bu kompozisyon yarışması ve ödül töreni vesilesiyle geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımız ve gençlerimizle birlikte olmanın mutluluğunu paylaşmak isterim. Siz değerli misafirlerimize, sevgili katılımcılara ve velilerimize hastanemiz yönetim kurulu adına hoş geldiniz diyor, saygıyla selamlıyorum. Toplantımıza vesile olan ‘’Dünya’da Barış’’ ını sağlamak ve korumak tüm anne-babaların, öğretmenlerin, akademisyenlerin, medyanın, hepimizin görevidir. Çünkü insanların sevgi ve saygı çerçevesinde barış içinde yaşamasıyla anlamlıdır hayatımız!Hemen yanı başımızda ve hatta içimizde insanlık dramının yaşandığı günümüzde her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe, kardeşliğe, dostluğa ve arkadaşlığa ihtiyacımız aşikardır. Emek vererek yazdıklarınız ve burada bulunmanız nedeniyle hepiniz ödüle layıksınız. Elinize, kaleminize, yüreğinize sağlık… ‘’dedi.Yarışmada derece alan alamayan tüm öğrencilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz, Akademi Hastanesi olarak toplumu ilgilen her konuda sosyal sorumluluk projelerine devam edeceğimizi belirtir, yarışmayı düzenlememize destek olan ve ödül törenimize katılan  İl Milli Eğitim Müdürü Sn Kemal KARAHAN’ a, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Kemal GÜLİSTAN’ a, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Mustafa KILINC’ a,  Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanlarına, Değerli Jüri üyelerimize ve özellikle yarışmalarımıza duyarlılık gösteren, katılımları sağlayan okul idarecilerine ve öğretmenlerine ve yüreklerindeki o güzel duyguları kağıda döken sevgili öğrencilerimize yürekten teşekkür ederiz. 
Törende Dereceye Giren Öğrenciler;
Yarışmanın Birincisi Çağla ÖZKUR  -  Bedii Sabuncu Ortaokulu,
Yarışmanın İkincisi Hande ÖZDEMİR  - Harbiye Esenbulak Ortaokulu,
Yarışmanın Üçüncüsü Nazlı YILMAZ  - Yayladağı Sebenoba Ortaokulu,
Teşvik Ödülü Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz;
Bedia AVCI Harbiye Esenbulak Ortaokulu
Süleyman Ali  SÖNMEZ Yeşilpınar Ortaokulu
Nazife  ASLANOĞLU Abdi İpekçi Ortaokulu
Zerynep MİRİOĞLU Harbiye Yeşilpınar Ortaokulu
Mehmet MANSUROĞLU Harbiye Esenbulak Ortaokulu
Zehra İdil ALTUNDAĞ Harbiye Esenbulak Ortaokulu
Nisa ÇÖLOĞLU Yunus Emre Ortaokulu
Zeynep KAHRAMAN Yayladağı Sebenoba Ortaokulu
Mehmed Ali ALTUNAY Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
Azra KARA Serinyol Necati Oflazoğlu Ortaokulu
 
DÜNYA’DA BARIŞ KONULU KOMPOZİSYON YARIŞMASI haberi 01 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2315 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle