DÜRDANE TEYZE İLE RENKLİ SOHBET

 Vali Lekesiz’in, eşi  Zehra Lekesiz ile birlikte geçtiğimiz yıl Ramazan Bayramı’nda evinde ziyaret ettiği Dürdane Uçal, Vali Lekesiz’e iade-i ziyarette bulundu.
DÜRDANE TEYZE İLE RENKLİ SOHBET
 Gerçekleşen ziyarette Vali Lekesiz ile sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştiren Dürdane teyze, bu yıl 90 yaşına gireceğini hatırlatarak, hayata bağlılığının yaşamı boyunca devam edeceğini söyledi.Dürdane teyze, tatlı dili ve güler yüzü ile sohbete renk kattı.Vali Lekesiz, de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ‘Dürdane teyze yüreği sevgi dolu, hoş sohbet bir büyüğümüz.
 
 Biniciler Mahallesi’ndeki evinde yalnız yaşayan teyzemizi bayramda ziyaret etmiş ve herhangi bir sorunu, sıkıntısı ve bizlerden talebi olup olmadığını sormuştuk. Kendisi de nezaket göstermiş ziyaretimize gelmişler.Teşekkür ediyorum.’dedi.Vali Lekesiz, gerek Dürdane teyzemizin gerekse diğer ihtiyaç sahibi saygıdeğer yaşlılarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi anlamında kaymakamlıklarımızın, kurum ve kuruluşlarımızın, ilgili müdürlüklerin talimatlandırıldığını da sözlerine ekledi.Vali Lekesiz ziyaretin anısına Dürdane teyzeye bir de hediye takdim etti.