ECZACILAR ODASI BAHAR TOPLANTISI’NDA BİR ARAYA GELDİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Eczacı Odası ile Antakya Savon Hotel’de 4. Bahar Toplantısı kapsamında bir araya geldi.
ECZACILAR ODASI BAHAR TOPLANTISI’NDA BİR ARAYA GELDİ
4.sü gerçekleştirilen Bahar Toplantısı'na Başkan Savaş'ın yanı sıra, Hatay Valisi Ercan Topaca, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, Hatay Eczacı Odası Başkanı Sedat İlkin Akozan ve eczacılar katılım gösterdi.Hatay Eczacı Odası'na mensup eczacı hemşehrileriyle bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Başkan Savaş, ”Hepimiz şehrimize sahip çıkmak amacıyla çalışmaktayız. Sizlerin birikimi ile halkımız daha da bilinçlenmekte ve daha duyarlı olmaktadır. Sizlerle bugün burada bir araya gelmek beni çok mutlu etti. El ele vererek Hatay’a daha güzel yarınlar kazandırmayı diliyorum” ifadelerini kullandı.Başkan Savaş ayrıca, 25. Yılını dolduran eczacı hemşehrilerine plaket takdim etti.
ECZACILAR ODASI BAHAR TOPLANTISI’NDA BİR ARAYA GELDİ haberi 03 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  3710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir