ECZACILAR ODASINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Eczacılar Haftası kutlamalaları çerçevesinde, bir çok etkinliğe imza atan Hatay Eczacılar Odası, kutlamaların son hamlesinde örnek bir davranışa imza attı. 
ECZACILAR ODASINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
. Ecz. Almula Meryem İrez ve Veteriner Hekim Kürşat İrez sponsorluğunda getirtirlen hayvan mamalarını, Antakya Hayvan barınağına veren Hatay Eczacılar Odası  başkan, yönetim kurulu ve üyeleri bu destekten dolayı duydukları büyük memnuniyeti dile getirdiler. Hayvan barınağını gezerek, onlarla hoşça vakit geçiren eczacılar, ayrıca hayvanların tedavisinde kullanılmak üzere ilaç desteğinde de bulundu. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Hatay Eczacılar Odası başkanı İhsan Gürses, “Amacımız toplumun dikkatini buraya çekebilmek.  Burada gerçektende de sevgiye ve bakıma muhtaç hayvanlarımız var. Biz onlara getiridğimiz mamalarla, ilaçlarla bir nebze de olsa yardım etmeye çalıştık. Halkımızda bu konu da duyarlı olursa, çok daha iyi sonuçlar elde edilir.  Özellikle halkımızdan bir ricamız var. Lütfen kimse evde beslediği hayvanı sokağa bırakmasın.  Daha sonra hayvanlar burada büyük ızdırap çekiyorlar.”dedi. Eczacılar program sonunda ziyaret anısına toplu fotoğraf çekildiler. 
ECZACILAR ODASINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ haberi 02 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1175 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle