EĞİTİM HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

Antakya’da görev yapan eğitimcilerden oluşan heyet Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek, eğitime olan katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

EĞİTİM HEYETİNDEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET
Ziyarette eğitim heyetinde, Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Abdulkadir Yılmaz, Hatay Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mehmet Yıldırım, Defne Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü İsmet Özdemir, Dr. Mustafa Gençay Orta Okulu Müdürü Cemal Güngör hazır bulundu. Ziyarete Dutdibi Mahalle Muhtarı Süleyman Saitoğlu’da katıldı.Eğitim heyeti adına yapılan ortak açıklamada, Başkan Savaş’ın eğitime olan katkılarının yakından takip edildiği ve takdir ile karşılandığı ifade edildi.
 
 
Eğitim heyeti ayrıca Başkan Savaş’ın Antakya ve halkına yaptığı hizmetleri de gözlemlediklerini ve yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ta yaptığı konuşmada eğitim heyetinin yapmış olduğu bu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Eğitim camiasının kutsal bir görevi yerine getirdiğini ve her zaman eğitim ve eğitimcilerin yanında olduğunu ifade etti.