EHDAV A NEZAKET ZİYARETİ

EHDAV Genel Başkanı Ali YERAL’ın Canlı Yayın Proğramları nedeni ile İstanbulda olduğundan dolayı  Ehdav Basın Sözcüsü Özel Kalem Müdürü Sayın Sedat BİLGİN ‘in ev sahipliğinde gerçekleşti.
EHDAV A NEZAKET ZİYARETİ
Toplantıda Ehdav Merkez Yönetim ve Karar Kurulu'da hazır bulundu. Bilgin Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken 1998 Yılında kurulan Ehdav Vakfı ve Gen. Bşk. Ali YERAL’ın Çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra Halkımız Ve Ulusumuz için Vatanın Ve Milletin Bağımsız Bütünlüğü Adına yapılacak olumlu ve verimli her projede A.S.İ.F’in yanında olacaklarını belirtti. Alevi Kültürünü Ehl-i Beyt kültürünü önemsediklerini belirten A.S.İ.F Genel Başkanı Bekir AYAZ Asıl A.S.İ.F Fedarasyonu olarak biz sizin yanınızda olduğumuzu göstermek için buradayız Alevi nüfusunun A.S.İ.F ile hareket edeceğine inandığını her türlü fedakarlığa hazır olduklarını belirten A.S.İ.F Genel Başkanı Bekir AYAZ siz Alevi kardeşlerimizi başımızın üstüne koymuyoruz bilakis sizleri kalbimizin en güzel en sıcak köşesine koyuyor bizimle beraber bu yolda yürüyeceğinizi dedelerinizle şeyh’leriniz ile  bu dünyada semaha varız var olmaya devam edeceğiz dedi. Ziyaretin sonunda İse Ehdav Basın Sözcüsü Özel Kalem Müdürü Sedat BİLGİN , A.S.İ.F Genel Başkanı Bekir AYAZ’a Günün anlam Ve Önemi Adına Hz. Ali (a.s) Nehcül Belağa Kitabını Hediye Etti.
EHDAV A NEZAKET ZİYARETİ haberi 05 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  29145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle