EHDAV dan Başsağlığı mesajı

Ehdav Basın Sözcüsü Özel Kalem müdürü Sedat BİLGİN EgeÜniversitesin’de Öldürülen Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’un Ailesini Arayarak Başsağlığı Diledi.


EHDAV dan Başsağlığı mesajı
Ehdav Basın Sözcüsü Özel Kalem müdürü Sedat BİLGİN Ege Üniversitesi kampüsünde Karşıt Görüşlü Öğrenciler arasında çıkan kavga sonucunda uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Babası Fuat Mahir ÇAKIROĞLU’nu Telefonla arayarak Başsağlığı diledi. Bilgin, Acınızı Paylaşıyoruz Hiç Şüphesizki ateş düştüğü Yeri Yakmaktadır  biliyorumki içinizdeki Yanan Evlat Ateşini söndürmeye gücümüz Yetmeyebilir Şahsınıza Ve Eşiniz Hanfendiye Başsağlığı diliyorum Rabbim yardımcınız olsun Oğlunuza Allahtan Rahmet diliyor Bu vahim olayı gerçekleştirenleri ise kınıyorum dedi.
 
Baba Fuat Mahir YILMAZ ise Bizleri arayarak acımızı paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum Maalesef Oğlumuzu kaybettik günlerdir annesi ile ayakta kalmakta güçlük çekiyoruz. Gün Geçmiyor’ki bir eve ateş düşüyor acı çeken anne ve babalar oluyor oğlum başarılı bir öğrenciydi 3 ay sonra mezun olacaktı ama Hainler onu bizden aldı. Bizim evimize ateş düştü Allahtan dileğim artık hiçbir eve ölüm ateşi düşmesin anne ve babalar ağlamasın Siyasi Görüşümüz ne olursa olsun ortak Kaygımız Vatan olsun Gençlerimiz Evlatlarımız ölmesin dedi.
EHDAV dan Başsağlığı mesajı haberi 24 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  39665 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle