’Ehdav dan Dünya Barış Günü Kutlama mesajı

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Ehdav Basın S&ouml;zc&uuml;s&uuml; &ndash;&Ouml;zel Kalem M&uuml;d&uuml;r&uuml; Sedat BİLGİN 1 Eyl&uuml;l D&uuml;nya Barış g&uuml;n&uuml; dolayısı Yazılı bir Mesaj Yayınladı.</span>
’Ehdav dan Dünya Barış Günü Kutlama mesajı

"1939 yılında Nazi Almanyası’nın Polonya'ya saldırdığı gün olan 1 Eylül yıllardır Dünya Barış Günü olarak kutlanmaktadır. Tüm dünyanın barışı selamladığı bugün  aslında dünyanın barışa en fazla ihtiyaç duyduğu gündür. Günümüzde de dünyanın birçok bölge ve ülkesinde yaşanan çatışmalar ve savaşlar  insanlığın geleceğini tehdit etmekte ve insanın en temel Evrensel hakkı olan yaşama hakkını elinden almaktadır. Küresel eşitsizliğin ve sömürünün oluşturduğu yoksulluk, açlık  savaş ve çatışmalar insanlar için yaşamı çekilmez kılmaktadır. Bugünlerde Ortadoğu coğrafyasında ve coğrafyamızda yaşanan kaos şiddet ve savaşın acımasızlığını hep beraber görüyor ve kaygı duyuyoruz. Din, dil, ırk,mezhep, ayrımı gözetmeden huzurlu ve kardeşçe bir ortamın oluşturulması için, herkesin sorumluluk bilinci içinde hareket ederek savaşlara ve çatışmalara dur demesi gerekmektedir.’’ Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Dediği gibi Bizlerde Sonsuza kadar  ‘’YURTTA SULH CİHANDA SULH’’ Demekten Hiçbir Zaman Vazgeçmeyeceğiz.  Bu duygu ve düşüncelerle tüm dünya halklarının 1 Eylül Dünya Barış Günü’nü kutluyor acının gözyaşının savaşın olmadığı sevginin, barışın ve huzurun egemen olduğu bir yaşam diliyorum. dedi.

’Ehdav dan Dünya Barış Günü Kutlama mesajı haberi 01 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1610 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle