EHDAV DAN NEZAKET ZİYARETİ

Ehdav Genel Başkanı Ali YERAL Merkez Yönetim Ve Karar Kurulu İle Antakya Ziraat Odası Başkanı Abdulhay DENİZLİ’ye Nezaket Ziyareti Gerçekleştirdi.
EHDAV DAN NEZAKET ZİYARETİ
Ehdav Genel Başkanı Ali YERAL Merkez Yönetim Ve Karar Kurulu İle Yeniden Antakya Ziraat Odası Başkanlığı’na Seçilen  Abdulhay DENİZLİ’ye Nezaketinde bulundu. Ehdav Genel Başkanı Ali YERAL Halkın Teveccüh Ve Güvenini Kazanarak  Yeniden Seçilmiş Olduğunuz Antakya Ziraat Odası Başkanlığı Hayırlı uğurlu olsun M. Kemal ATATÜRK’ün Köylü Milletin Efendisidir Sözünden Yola Çıkılmasını Çiftçi Kardeşlerimizin Her Zaman Yanında olunması ve mağdur olanların mağduriyetlerinin  giderilmesi açısından Üstünüze Büyük bir Görev düşmektedir sizlere Bu Görevde Başarılar diliyorum Dedi. Daha Sonra Söz alan Antakya Ziraat Odası Başkanı Abdulhay DENİZLİ Ziyaretten duyduğu Memnuniyeti dile Getirirken Ali YERAL’ın Hatay İlimiz Ve Ülkemiz İçin büyük bir kazanım olduğunu Kardeşlik Ve huzura Sağladığı katkıların Takdire Şayan olduğunu Ve Fikirlerinin kendileri için büyük bir önem taşıdığını Söyledi. Gerçekleşen ziyarette EHDAV Genel Başkanı Ali Yeral’a Basın Sözcüsü Özel Kalem Müdürü Sedat Bilgin, Genel Başkan Yardımcısı Maruf Akar, Genel Sekreter Şefik Kazar, Yönetim kurulu Üyeleri, Hüseyin Eskiocak, Ahmet Yılmaz, Lokman Canımoğlu, Ali Başak, Ali Turunç, İbrahim Temam Eşlik Etti.
EHDAV DAN NEZAKET ZİYARETİ haberi 23 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  15930 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle