EHDAV'DAN HGC'YE ZİYARET

Ehl-i Beyt Kültür ve Dayanışma Vakfı (EHDAV) Başkanı Ali Yeral, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen'i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
EHDAV'DAN HGC'YE ZİYARET
  Yeral, ziyarette yaptığı açıklamada, fedakarca çalışan gazetecilerin zor bir görevi yerine getirdiğini söyledi.
     Basının kamuoyunun gören gözü, işiten kulağı ve düşünen beyni olduğunu ifade eden Yeral, ''Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum. Basın bir toplumun olmazsa olmazıdır. Basın ne kadar özgürse, millet de o kadar özgür olur. O nedenle basının susturulmaya çalışılması toplumun susturulması anlamına gelir'' diye konuştu.
     Yetişen de ziyaret nedeniyle Yeral ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, basının demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu kaydetti.
     Gazetecilerin elinden alınan haklarının geri iadesi için çaba gösterdiklerini vurgulayan Yetişen, bu konuda birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu belirtti.
 

EHDAV'DAN HGC'YE ZİYARET haberi 13 Ocak 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  80310 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle