EKİNCİ DERESİ TEMİZLENDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Ekinci mahallesinde bulunan Ekinci Deresi'nde temizlik çalışması yapıldığını bildirdi.

EKİNCİ DERESİ TEMİZLENDİ

Genel Müdürlük, derede oluşan görüntü kirliliği ile birlikte suyun akışını da etkileyen ot , balçık ve benzeri engellerin de ortadan kaldırıldığını açıkladı. Dere çevresinde oturan vatandaşların temizlik çalışması sayesinde kötü kokulardan da kurtarıldığını ifade eden HATSU, çalışmaların 8 gün sürdüğünü ve temizlik çalışmalarında 1 kepçe, 1 ekskavatör ve 1 de Vinç’inçalıştığını bildirdi.Yedi kişilik bir ekibin yoğun çalışmaları sonucu temizlenen dere, yağmurlu havalarda dere kenarındaki yerleşim yerlerini de tehdit ediyordu, özverili bir çalışma sonucu kısa sürede biten dere yatağı temizliği vatandaşlara rahat bir nefes aldırdı.

EKİNCİ DERESİ TEMİZLENDİ haberi 10 Aralık 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  18280 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle