EKİNCİSPOR SÜPER AMATÖRDE

2013-2014 sezonu 1. Amatör küme playoff maçları tamamlandı. Oynanan maçlar sonucunda Sümerspor, Ekincispor ve Gözcüler Belediyespor süper amatöre merhaba dedi.

EKİNCİSPOR SÜPER AMATÖRDE
Playoff un ilk yarısında bir türlü şanssızlığını kıramayan Ekincispor, ikinci yarıda kendisine yakışır bir futbol sergileyerek; Karaağaçspor u (4-1), Yuvam Dekor Antakya Gençler Birliğini (4-0), Gözcüler Belediyesporu (1-1) , Dörtyol Belediyesporu (2-1), Sümersporu (3-1) yenerek müthiş bir performans gösterdi ve adını süper amatöre yazdırmayı başardı. Ekincispor Süper amatör lige çıkma başarısını ilk defa Sonay ATEŞ başkanlığındaki yönetim ve genç teknik direktör Ekrem TEMİZ ile yakaladı.Bu başarıda en önemli etken şüphesiz alt yapıdan yetişen genç oyuncularla tecrübeli futbolcuların birlik ve beraberlik içerisinde bir bütün olarak hareket etmeleri, iyi ve kötü günde takımını yalnız bırakmayan Ekincispor taraftarıdır.Ekincispor başkanı Sonay ATEŞ: ‘’ Şüphesiz azmin ve kararlılığın örneği olan Ekincispor 1. Amatör playoff maçlarında hedefleri gerçekleştirmenin haklı ve gururlu mutluluğunu yaşıyor. Bu büyük başarıda emeği olan tüm futbolcularımı, taraftarlarımızı ve üstün performansı ile önemli katkısı olan genç, dinamik, saygı ve dostluk çerçevesinde disiplinden taviz vermeyen Ekincispor teknik direktör Ekrem TEMİZ’i yürekten tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum’ dedi.Teknik Direktör Ekrem TEMİZ Soma’da yaşanan faciadan dolayı buruk bir sevinç yaşadıklarını dile getirdi. Önümüzdeki sezon süper amatörde yönetimin desteğiyle genç, dikamik ve mücadele eden bir takım oluşturacaklarını söyledi.
EKİNCİSPOR SÜPER AMATÖRDE haberi 21 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  30255 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle