Elektrik Kontağından Çıkan Yangın Korkuttu

<h2>Samandağ yolu &uuml;zerinde elektrik kontağından &ccedil;ıktığı tahmin edilen&nbsp;<strong>yangın uzun uğraşlar sonucunda s&ouml;nd&uuml;r&uuml;ld&uuml;.&nbsp;</strong></h2>
Elektrik Kontağından Çıkan Yangın Korkuttu

Yangın Gültepe Mahallesinde bulunan boya deposunda meydana geldi. Yangına müdahale edilmesi ve apartman içerisinde ikamet eden vatandaşların kurtarılması için Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman'ın talimatları doğrultusunda olay yerine sevk edilen Defne Belediyesi zabıta ekipleri Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesi sırasında çevre güvenliğini sağladı. Defne Belediyesi'ne ait su tankerleri de olay yerine yönlendirilerek Büyükşehir İtfaiye ekiplerine destek verildi. Müdahale anında bölgeye ilk gelen isim Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman oldu. Mağdur olan vatandaşları teskin ederek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yaman yaptığı kısa açıklamasında; “Yangında herhangi bir yaralanma ve can kabının olmaması içimizi rahatlattı. Gerekli önlemleri alan arkadaşlarımız söndürme ve ardından soğutma işlemlerine hızla devam ediyor. Umarım böyle hadiselerle bir daha karşılaşmayız. Esnafımız ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Olay yerine hızla gelerek müdahalede bulanan Büyükşehir itfaiye ekiplerini de kutluyoruz.” dedi Öte yandan itfaiye ekiplerinin saatlerce süren çabaları ardından yangın güçlükle söndürülerek soğutma işlemleri gerçekleştirildi.

 

Elektrik Kontağından Çıkan Yangın Korkuttu haberi 08 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1350 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle