ENGELLER BİR BİR KALKIYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde açılmış olan “ANTRENÖRLER ENGELLERİ AŞIYOR” projesi kapsamında 30 engelli gencimiz gönüllerince doya doya bir gün geçirdi.

ENGELLER BİR BİR KALKIYOR

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Palladium AVM’nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikte 30 engelli gencimiz AVM’de gönüllerince eğlenerek neşeli bir gün geçirdiler. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı antrenörler eşliğinde engelli gençlerimize her hafta sonu Antakya Gençlik Merkezi spor salonunda sanatsal ve sportif faaliyetler veriliyor. Bu anlamda bu kez Spor İl Müdürlüğüne bağlı 4 Antrenör eşliğinde Palladium AVM’de önce  oyun salonunda eğlenen engelli gençler, daha sonra yemeklerini yediler. Mutlulukları ve neşeleri görülmeye değer engelli gençlerimiz velileri eşliğinde mutlu bir şekilde evlerine döndüler.

ENGELLER BİR BİR KALKIYOR haberi 19 Aralık 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  23980 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle