ERASMUS Öğrencilerine Veda Yemeği

<span style="background-color:rgb(247, 242, 242); color:rgb(34, 34, 34); font-family:ubuntu,sans-serif; font-size:13px">ustafa Kemal &Uuml;niversitesi Uluslararası İlişkiler Birimi tarafından ERASMUS &ouml;ğrencileri i&ccedil;in Ottoman Palace Restaurant&#39;ta veda yemeği d&uuml;zenlendi.</span>
ERASMUS Öğrencilerine Veda Yemeği
2015-2016 akademik yılında ERASMUS programı kapsamında Romanya, İtalya ve Litvanya'dan gelen öğrencilere Hatay’ın yöresel lezzetleri tattırıldı.  İşletme, İktisat ve Fizyoterapi bölümünde öğrenim gören öğrenciler, Mustafa Kemal Üniversitesi tarafından gördükleri ilgiden dolayı çok memnun olduklarını ifade ettiler.Uluslararası İlişkiler Birimi Genel Koordinatörü Doç. Dr. Cengiz Yıldız yaptığı açıklamada, “Yurtdışından gelen öğrenci sayısını her geçen yıl arttırmak en önemli hedefimizdir.” dedi.ERASMUS öğrencilerine, Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Birimi Genel Koordinatörü Doç. Dr. Cengiz Yıldız, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Nilüfer Çetişli Korkmaz, ilgili akademisyenler ve birim çalışanları eşlik etti.
ERASMUS Öğrencilerine Veda Yemeği haberi 29 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1080 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle