ERGİN AK PARTİ İKTİDARI İMKANSIZI BAŞARDI

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, AK Parti iktidarının yaptığı hizmet ve projelerle imkansızı başardığını belirtti.
ERGİN AK PARTİ İKTİDARI İMKANSIZI BAŞARDI
Ergin, seçim çalışmaları kapsamında, Samandağ ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve iktidarları döneminde yaptıkları hizmetler hakkında bilgi verdi.
     AK Parti iktidarıyla Türkiye'nin yatırım cennetine döndüğünü ifade eden Ergin, bunun siyasi istikrar ve buna bağlı olarak ekonomideki düzelmeden kaynaklandığını kaydetti.
     AK Parti iktidarının imkansızı başardığını vurgulayan Ergin, Hatay'da aynı anda üç baraj inşaatının devam ettiğini, havaalanı ve terminal binasının hizmete açıldığını, 5 adalet sarayının tamamlandığını belirtti.
 

     AK Parti'den önceki koalisyon döneminde bu hizmetleri yapmanın imkansız olduğunu ifade eden Ergin, yapılan çalışmalarla Türkiye'de yatırımların artmasının yanı sıra dış politikada da saygınlığının arttığını kaydetti.
     Ergin, Hatay'da önümüzdeki süreçte, 750 yataklı hastanenin yapımına başlanacağını, içerisinde basketbol, voleybol ve yüzme havuzlarının yer alacağı spor kompleksinin yapılacağını belirtti.
     Samandağ'ın ardından Ergin, Damla Düğün Salonu'nda merkeze bağlı Zülüflühan köyünden AK Parti'ye katılan 32 kişiye düzenlenen törenle rozetlerini taktı.