ERGÜDER AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Geçirdiği ani kalp krizi sonrası yaşamını yitiren Belediye Meclis Üyesi  Mehmet ERGÜDER dün gün gözyaşlarıyla birlikte toprağa verildi.
ERGÜDER AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Yayladağı nüfusuna kayıtlı 47 yaşındaki Mehmet ERGÜDER’in ani vefatı ilçe halkını üzüntüye boğdu. Yayladağı  ilçemizin saygın ailelerinden Kasap Halil’in Oğlu  evli ve 3 çocuk babası Mehmet ERGÜDER, çevresi tarafından sevilen, dürüst ve çalışkan birisi olarak tanınıyordu.
 
 İilçe merkezi dahil olmak üzere  ilçe dışından  gelen çok sayıda seveninin yanı sıra belediye personeli, belediye meclis üyeleri, eş, dost, arkadaş ve yakınları cenaze  törenine katıldı.Başkan Dağıstanlı, üzüntülerinin büyük olduğunu belirterek ERGÜDER ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.  Mehmet ERGÜDER’in cenazesi, Yayladağı Hacı Hüseyin Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Yayladağı Mezarlığı’nda toprağa verildi.
ERGÜDER AİLESİNİN ACI GÜNÜ haberi 22 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  72680 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle