ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI

Hatay’ın Anavatana katılış festivali çerçevesinde 30 yıldan bu yana her yıl geleneksel olarak düzenlenen; Erhan Aksay Futbol Turnuvası; için kurum, kuruluş ve dernek temsilcileri bir araya gelecek.

ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI

 Elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Antakya Belediye Başkan Yardımcısı merhum Erhan Aksay’ın anısına her yıl belediye tarafından Hatay’ın anavatana katılış Festivali kapsamında tertiplenen; Erhan Aksay Futbol Turnuvasının; bu yıl 30. su düzenlenecek olup; aynı zamanda kurumlararası dostluk ilişkilerini pekiştirmek, belli bir yaşın üzerindeki insanlara spor yapma imkanı sağlamak, diğer taraftan kurumlarda görev yapan personellerin müsabakaları izlemeye gelecek vatandaşlarla kaynaşmasını sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası için resmi kurum, oda ve derneklerin temsilcileri bir araya gelerek turnuvanın şartnamesi, takımlar ve katılım koşulları hakkında fikir alışverişinde bulunacak.  Toplantı 13 Mayıs 2014 Salı günü saat 15.00 da Hatay Büyükşehir Belediye Meclis Salonunda gerçekleşecek. Toplantıya, turnuvaya katılım göstermek isteyen kurum, kuruluş, oda ve dernek temsilcileri davet edilirken, dileyen kurum, kuruluş ve dernek temsilcilerinin katılım gösterebileceği belirtildi.

İrtibat tel

 YÜKSEL COŞKUN    :  0 532 693 43 93

Mustafa YILDIRIM :   0 542 595 75 94

ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI haberi 08 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  49410 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle