ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 30. Erhan AKSAY Futbol Turnuvasında  meclis salonunda Yüksel COŞKUN başkanlığında toplanan tertip komitesi ve takım sorumlularının katılımıyla gerçekleşen kura çekimi sonucunda guruplar ve fikstür belirlendi.

ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI

3 Haziran Salı günü  başlayacak olan turnuvada 5 gurupta toplam 35 takım mücadele edecek. Bir ay süren zorlu maratonda guruplardan çıkıp final gurubuna kalan takımların kuraları 2 Temmuz Çarşamba günü saat 15:00’da Hatay Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda çekilecektir. Final gurubunun fikstürü ise aynı tarihte belirlenecektir.Erhan AKSAY Futbol Turnuvasının açılış maçı 3 Haziran Salı günü  saat 18:30’da Atatürk Stadyumunda Tayfur Sökmen Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Günay Çelenk AGC arasında yapılacaktır. Turnuvanın açılış maçından önce Hatayspor’da daha önceden forma giymiş futbolcuları onure etmek ve Hatay halkımıza nostalji yaşatmak adına bir gösteri maçı sergilenecektir. Gösteri maçı saat 16:30’da Atatürk Stadyumunda  yapılacaktır. Düzenlenecek olan  açılış maçına tüm halkımız davetlidir.

ERHAN AKSAY FUTBOL TURNUVASI haberi 28 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle