ERHAN AKSAY HEYECANI ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYOR

Hatay'ın Anavatana katılması münasebetiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nın heyecanı bu hafta başlıyor.
ERHAN AKSAY HEYECANI ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYOR
Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) bünyesinde bu yıl 31.'si düzenlenecek olan Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nın açılışı, 13 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 19.00'da Antakya Nazım Koka Sahası'nda Hatayspor Şöhretler Karması ile Protokol arasında oynanacak gösteri maçı ile başlayacak. Gösteri maçının ardından turnuvanın ilk müsabakası HBB Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ile Don-Der arasında saat 21.00'de oynanacak.Hatay'daki kardeşlik, medeniyet, birlik ve beraberlik ortamını daha da arttırmak amacıyla düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nın Antakya Grubu'nda toplamda 40 takım yer alıyor. 5 grubun olduğu ve her grupta 8 takımın yer alacağı Antakya Grubu mücadelelerinde kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri biraraya gelerek bu geleneği yaşatmaya devam edecek.Acıklı bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Antakya Belediye Başkan Yardımcısı merhum Erhan Aksay'ın anısına her yıl belediye tarafından tertiplenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası'nı personellerin yanı sıra vatandaşlarda izleme fırsatı bulacak.
 
 
 
 
 
 
ERHAN AKSAY HEYECANI ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLIYOR haberi 12 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2135 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle