ERHAN AKSAY MEZARI BAŞINDA ANILDI‏

Hatay'ın Anavatana katılışının 77.yıldönümü münasebetiyle Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) tarafından düzenlenen 32. Erhan Aksay Futbol Turnuvası öncesinde merhum eski Antakya Belediyr Başkan Yardımcısı Erhan Aksay mezarı başında anıldı.
ERHAN AKSAY MEZARI BAŞINDA ANILDI‏
Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nın İcra Kurulu Başkanı Ramadan Sever, İcra Komitesi üyeleri ve sevenleri ile birlikte Antakya Şehir Mezarlığı’nda bulunan mezarlığında ziyaret edilen Erhan Aksay’ın eşi Meziyet Aksay mezarı gül yapraklarıyla donatarak merhum Aksay’ı andı.Elim bir trafik kazası sonucunda 1986 yılında hayatını kaybeden Aksay'ın anısına gündelik yaşamın stresini yaşayan insanlara spor yapma imkânı sağlamak ve Hatay’daki sevginin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin pekişmesi adına her yıl geleneksel olarak düzenlenen turnuva öncesinde gerçekleştirilen anmada merhum Erhan Aksay'ın ruhuna dualar okundu.
ERHAN AKSAY MEZARI BAŞINDA ANILDI‏ haberi 05 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle