EROL TAŞ İNTİHAR ETTİ

Hatay’ın Dörtyol İlçesi Numuneevler Mahallesi 5 Nolu Sokak İlk Kurşun Apt. No:29’da ikamet eden 40 yaşındaki Erol Taş evde yalnız olduğu bir zamanda girdiği bunalım sonucu önce jiletle bileklerini kesti, sonra üçüncü katta bulunan evinin balkonundan atlayarak yaşamına son verdi.

EROL TAŞ İNTİHAR ETTİ
Demir Çelik Fabrikasında işçi olarak çalışan evli ve üç çocuk babası Erol Taş (40) akşam vardiyasından çıkıp sabah saat 08:30’da evine geldi. Öğle saatlerine doğru eşi çocuklarını da alarak alışverişe çıktı. Evde yalnız başına kalan ve sağlık sorunları yüzünden sürekli kilo aldığı için bunalımda olan Erol Taş önce bileklerini ve vücudunun değişik yerlerini jiletle kesti. Ardından da üçüncü katta bulunan evinin balkonundan kendini boşluğa bıraktı. Saat 14:00 sıralarında yaşanan olay üzerine komşuları durumu sağlık ekiplerine ve polise bildirdiler. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri Erol Taş’ın cansız bedeniyle karşılaştılar. Olayı haber alan aile fertleri ise bu beklenmedik intihar karşısında derin bir üzüntü yaşadı.Erol Taş’ın cenazesi otopsi yapılmak üzere Dörtyol Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)

EROL TAŞ İNTİHAR ETTİ haberi 19 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle