Erzin de Ramazan Denetimi

BELEDİYE BAŞKANI ŞİMŞEK: ''VATANDAŞIN SAĞLIĞINLA OYNAYANLARA İZİN VERMEYECEĞİZ''
Erzin de Ramazan Denetimi
Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, vatandaşın sağlığınla oynayanlara izin vermeyeceklerini söyledi.
     Şimşek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ramazan nedeniyle esnaf denetimlerini arttırdıklarını, temizlik kurallarına uymayan, etiket koymayan esnafı uyardıklarını söyledi.
     Sağlık Grup Başkanlığı, İlçe Tarım Müdürü ile koordineli çalışarak fırın, pastane ve lokantaları denetimleri sıklaştırdıklarını ifade eden Şimşek, şöyle devam etti:
     ''Belediye hizmetleri içinde yer alan esnaf denetimlerini ramazan nedeniyle daha da arttırdık. Özellikle fırın, kasap, pastane ve lokantaları yakın takibe aldık. Birinci önem verdiğimiz konu temizlik ile gıda satışı yapan yerlerde çalışanların kıyafetlerini kontrol ediyoruz. Uygun olmayanları uyarıyoruz. Vatandaşın sağlığıyla oynayanlara izin vermeyeceğiz. Vatandaşların da bu konuda duyarlı olmalarını, temizlik kurallarına uymayan, etiket koymayan esnafı bize bildirmelerini bekliyoruz.''
     Şimşek, uyardıkları işyerinin aynı hatayı tekrarlaması halinde para cezası ve yasal uygulamalar gerçekleştireceklerini de sözlerine ekledi
Erzin de Ramazan Denetimi haberi 17 Ağustos 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  106045 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle