Erzin Kaymakamı ABAY Veda Etti

ABAY: ''ERZİN'DE DOSTLUKLARI VE ANILARI UNUTMAYACAĞIM''

Erzin Kaymakamı ABAY Veda Etti
HATAY - Malatya'nın Yeşilyurt ilçesine tayini çıkan Erzin Kaymakamı İlhan Abay, ''Erzin'deki dostlukları ve anıları unutmayacağım'' dedi.
     Abay, Işıkoğlu restoranda kendi adına düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, 2 yıldır ilçede önemli hizmetler yaptığını, kendisine destek olan sivil toplum kuruluşları yöneticileri ile çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.
     Erzin'de vatandaşların bürokratlara her konuda yardımcı olduklarını ifade eden Abay, şöyle devam etti:
     ''Tayinim Malatya'ya çıktı. Ben Elazığlıyım, Malatya benim çok istediğim bir yerdi ona rağmen Erzin'den ayrılacağım için üzgünüm. Erzin'de dostlukları ve anıları unutmayacağım. Fırsat buldukça buraya dostları ziyarete geleceğim. 2 yılda ilçeye önemli hizmetler verdik Ben hakkımı helal ediyorum. Bizlere hakkı geçenler de helal etsin.''
     Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, İlhan Abay ile ilçenin gelişmesi için koordineli çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek hizmetlerinden dolayı plaket verdi.
     Etkinliğe, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Cafer Güneş, Cumhuriyet Savcısı Osman Göl, İlçe Müftüsü Şemsettin İnceler, İlçe Emniyet Müdürü Ali Fuat Bozkurt, daire müdürleri köy muhtarları katıldı.