ERZİN'DE LİMAN TARTIŞMASI

Hatay İl Genel Meclisi üyeleri, Erzin ilçesinde özel bir şirketin yapmayı planladığı liman alanında incelemelerde bulundular.
ERZİN'DE LİMAN TARTIŞMASI
İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Mert ile MHP'li Meclis Üyesi Emin Korkmaz'ın teklifleriyle, Aşağı Burnaz köyü yakınlarında Tosyalı Holding tarafından yapılacak olan limanda incelemelerde bulunduklarını söyledi.
     İncelemelerden sonra limanla ilgili raporu yetkili kurumlara vereceklerini belirten Gülen, bu konuda uzman kişi ve kurumların da görüşlerine başvuracaklarını kaydetti.
     Meclis üyeleri Ömer Mert ile Emin Korkmaz ve Aşağı Burnaz köyü Muhtarı Hasan Armut, birinci derecede tarım bölgesi olan arazide liman kurulmasını doğru bulmadıklarını, yer seçiminin yanlış olduğunu, başka bir yer bulunmasını istediler
ERZİN'DE LİMAN TARTIŞMASI haberi 16 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  78905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle