ERZİNDE TOKİ EVLERİ MÜJDESİ

Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek, ilçede evi bulunmayan dar gelirli aileleri ev sahibi yapacaklarını söyledi.
ERZİNDE TOKİ EVLERİ MÜJDESİ
  Şimşek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, seçimlerde verdiği sözleri tek tek yerine getirdiğini, yapılan hizmetlerle ilçenin çehresinin değiştiğini belirtti.
     Mahmutlu Mahallesi'nde Bayram Sökmen caddesinde 20 bin metre kare alana kurulacak olan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) evlerinin tamamlanmasıyla kiracıları ev sahibi yapacaklarını ifade eden Şimşek, şöyle devam etti:
     ''Evi bulunmayan dar gelirli aileleri ev sahibi yapacağız. Erzin'de evsiz kimse kalmayacak. Herkesin bir evi olacak. İlçemizde ikamet eden hiç bir gelir olmayan evsiz vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olacaklar.''
     Şimşek, 8 bloktan oluşan 192 TOKİ evlerinin depreme dayanıklı ve tüm malzemelerinin kaliteli olduğunu, ihalenin ise 12 mayıs da yapılacağını, bir yıl içinde de tamamlanacağını sözlerine ekledi.
 

ERZİNDE TOKİ EVLERİ MÜJDESİ haberi 10 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  186385 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle