ERZİNLİ MUHTARLAR YENİ BİLGİSAYARLARINA KAVUŞTU‏

<strong>Muhtarlardan gelen talep &uuml;zerine en b&uuml;y&uuml;k ihtiya&ccedil;ları olan bilgisayar ve yazıcıları Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil; Dr L&uuml;tf&uuml; Savaş, Erzin il&ccedil;esi muhtarlarına bilgisayar ve yazıcılarını teslim etti.&nbsp;</strong><br /> &nbsp;
ERZİNLİ MUHTARLAR YENİ BİLGİSAYARLARINA KAVUŞTU‏
Büyükşehir belediyesinin çözüm ortağı olan muhtarların ihtiyaçlarına önem veren başkan Savaş, bilgisayar dışında muhtarların bir çok sıkıntısını ve ihtiyaçlarını anında çözerek sıkıntıları gideriyor.  
Savaş, muhtarların belediye başkanlarından daha önemli noktada olduğunu vurgulayarak: “ Sizlerin isteklerine ve sıkıntılarına önem veriyoruz ve en kısa sürede ivedi bir şekilde çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak siyasi kaygı gütmüyoruz hemşerilerimiz hangi siyasi partiye oy vermiş olursa olsun hizmetimizi engelleyemez. Biz 15 ilçemize eşit gözle bakıyoruz evladımız gibi görüyoruz. Bu güne kadar siyasi kaygı güdenler 13 yıldır ülkeyi yönetiyorlar  ve 13 yıldır ellerinde tuttukları ilçelerimizin çoğuna hizmet etmediler. Bizimde hizmet etmemizi engellemeye çalışıyorlar. Su konusunda  3 sefer olağan ustu toplandık; su fiyatlarını meclisimizde bütün siyasi partilerin oyları ile kararlaştırdık. 81 kişinin de imzası var. Ne zaman fiyatları indirmeye kalksak Akp grubu veto ederek kabul etmediler. Hizmet etmememiz için ellerinden geleni yaptılar, ama elleri boş kaldı. 15 ilçemize de hizmet ediyoruz. Büyük projelerimiz bir bir hayata geçiyor. İlimizi hak ettiği noktaya getireceğiz. Kasım ayı meclis toplantımızı sosyal medya hesaplarımızdan ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Değerli muhtarlarımız da dilerlerse meclise gelip bizzat izleyebilirler. Yeni bilgisayarlarınız hayırlı uğurlu olsun.” diyerek sözlerini noktaladı. Başkan Savaş’a CHP Hatay milletvekili adayı Mevlüt Dudu, Erzin ilçe başkanı Ali Saral ve CHP Kadın Kolları Başkanı Münevver Özsoy da eşlik etti. 
ERZİNLİ MUHTARLAR YENİ BİLGİSAYARLARINA KAVUŞTU‏ haberi 13 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle