ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI

 Eski Adalet Bakanı ve Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, ''oyunuzu kullanırken ülkenin geleceğini düşünün'' dedi.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI
Ergin, seçim çalışmaları kapsamında İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneğinin (İSSİAD) düzenlediği toplantıda, 8,5 yıl boyunca laf değil hizmet ürettiklerini belirterek, ''Millet sevdasıyla, hizmet aşkıyla çıktığımız uzun yürüyüşte zorlu badireler atlattık. Vaat, gerilim, bahane mazeret değil, 74 milyona ulaşan, 780 bin kilometreyi kapsayan somut hizmetler, gözle görülür eserler, milletin derdine çare olacak çözümler ürettik'' dedi.
 

     Toplumun tüm sorunlarına el attıklarını belirten Ergin, ''Eğimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan konuta, kültür ve turizmden yerel hizmetlere kadar, hiçbir alanı ihmal etmeden, hiçbir bölgeyi dışlamadan, hiçbir kesime iltimas ve imtiyaz tanımadan, gecemizi gündüzümüze katarak koştuk, koşturduk'' diye konuştu.
     İSSİAD Başkanı Recep Atakaş ise işadamlarının istikrar istediğini belirterek seçim çalışmalarında Ergin'e başarılar deldi.
     Düzenlenen toplantıya İskenderun Genç İşadamları Derneği Başkanı Gökhan Gökten, İskenderun Körfez Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Tamer Eker, MÜSİAD Başkanı Fatih Tosyalı ile çok sayıda işadamı katıldı.