ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI

Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, 12 Haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde çocukların ve ülkenin geleceğinin düşünülerek oy kullanılması gerektiğini belirtti.
ESKİ ADALET BAKANI ERGİNİN SEÇİM ÇALIŞMALARI
  Ergin, seçim çalışmaları kapsamında İskenderun ilçesinde Esnaf Odaları Birliği üyeleriyle bir araya geldi.
     İktidarları döneminde laf değil hizmet ürettiklerini ifade eden Ergin, millet sevdası ve hizmet aşkıyla çıktıkları yolda zorlu badireler atlattıklarını ve bunun sonucunda, Türkiye'nin çok iyi bir duruma geldiğini kaydetti.
     Eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma ve ulaşıma kadar hiçbir alanı ihmal etmeden gecelerini gündüzlerine katarak çalıştıklarını vurgulayan Ergin, 12 haziran Pazar günü yapılacak seçimlerde bunların göz önüne alınıp, çocukların ve ülkenin geleceğinin düşünülerek oy kullanılmasını istedi.
     Daha sonra Ergin, Antakya Genç İş Adamları Derneği (HAGİAD) Başkanı Aykut Özbuğday ve üyeleriyle bir araya geldi ve iktidarları döneminde yatıkları yatırımlar hakkında bilgi verdi.
     Kentin 2-3 yıl içerisinde turizm cennetine dönüşeceğini belirten Ergin, bu konuda alt yapı çalışmalarının başlatıldığını kaydetti.