Esnaf ekonominin lokomotifidir

 AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, esnafın ekonominin lokomotifi olduğunu belirtti.
Esnaf ekonominin lokomotifidir
Karasayar, İskenderun'da faaliyet gösteren oda başkanlarını ziyaretinde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetinin her zaman esnafa destek çıktığını vurguladı.
     Çıkan yasalar ve uygulanan kanunlar çerçevesinde esnafın rahat nefes alacak duruma geldiğini anlatan Karasayar, ''Esnaf ekonominin lokomotifidir. Bu nedenle biz de esnafa verilen kredi faizlerini asgari seviyelere çektik ve ekonomik disiplinden asla vazgeçmedik. Hiç kimse merak etmesin bu ülke emin ellerde ve emin adımlarla ilerlemeye devam edecek'' dedi.
     Karasayar, hükümetin uyguladığı mali politikaların dünya ülkelerine örnek olduğuna değinerek, birçok Avrupa ülkesinden gelen yetkililerin, Türkiye'nin ekonomideki başarısını yerinde gördüğünü ve kendilerine ders çıkardığını kaydetti.
     Oda Başkanları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Karasayar'ın her zaman esnafın yanında olduğunu ifade etti.
Esnaf ekonominin lokomotifidir haberi 10 Mart 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  208490 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle