Esnafın Kalbi Erzinde

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı Kadir Teksöz, Erzin’de sel nedeniyle meydana gelen can kayıpları ve hasardan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
Esnafın Kalbi Erzinde
 Yaraların sarılması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade eden Teksöz, “geçtiğimiz hafta Erzin’de aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen sel felaketinde 5 kişinin öldüğü, 4 kişinin de kayıp olduğu bilgisini üzüntü içerisinde öğrendim. Sele kapılarak kayıp olduğu değerlendirilen 4 vatandaşımız için arama kurtarma çalışmaları, AFAD ekiplerinin yanı sıra Adana Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü, Devlet Su İşleri ve Hatay Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yoğun bir biçimde sürüyor. Bu vatandaşlarımızın da sağ salim kurtarılması için dua ediyoruz. Yaşanan sel felaketi nedeniyle bölge halkının yaşadığı üzüntüyü Hatay Esnafı olarak paylaşıyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum.  Sel felaketi nedeniyle mağdur olan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum” dedi.
Kadir Teksöz

HatayEsnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı

Esnafın Kalbi Erzinde haberi 30 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  24285 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle