ESNAFLARDAN SERKAN TOPAL’a YOĞUN İLGİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Cumhuriyet Halk Partisi Hatay milletvekili Serkan Topal, beraberinde CHP il&ccedil;e başkanı İbrahim Aydoğan, Emrulah Cilli, &nbsp;&ccedil;arşı Merkezindeki esnafları tek tek ziyaret ederek teşekk&uuml;r ziyaretinde bulundu. Esnafların yoğun ilgisi ile karşılanan Milletvekili Topal, Ziyaret esnasında esnaflarla sohbet etti ve&nbsp; esnafların sıkıntılarını dinledi.</span>
ESNAFLARDAN SERKAN TOPAL’a YOĞUN İLGİ

 Topal ziyaretinde şunları söyledi: “ Buradaki esnaflarımızın bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka bizleri son derece memnun ediyor.esnaflarımızın bizleri çok güzel karşılamaları, ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Esnaflarımızın ve halkımızın ilgisi ve teveccühü bizleri son derece memnun ediyor. Her zaman esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olacağım. Telefonum herkese açık. İstedikleri zaman arayabilir sıkıntılarını dile getirebilirler. Esnaflarımızın sıkıntılarını TBMM de gündeme getireceğim.” dedi.

ESNAFLARDAN SERKAN TOPAL’a YOĞUN İLGİ haberi 20 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1710 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle