Fahrunnisa Giyim Mağazası açıldı

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Bayan giyiminde yepyeni tarz ve modayı Antakya&rsquo;ya taşımayı hedefleyen Fahrunnisa Giyim Mağazası, 12 Haziran Cuma g&uuml;n&uuml; resmi a&ccedil;ılışını yaparak kapılarını dost ve m&uuml;şterilerine a&ccedil;tı.</span>
Fahrunnisa Giyim Mağazası açıldı

Genç girişimci inşaat mühendisi Ayşe Gemici Ergin’in sahibi olduğu Fahrunnisa Giyim Mağazası açılış törenine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Esnaf Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı A.Kadir Teksöz, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Yayladağılılar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Dernek Başkanı Av. Mehmet Yalçın, Ayşe-İbrahim Hakkı Ergin çiftinin akraba, dost ve sevenleri katıldı. Yorum Gazetesi sahibi ve HGC Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin’de gelininin mağaza açılışında hazır bulundu.Atatürk Caddesi (Eski Adliye-Mahveli Otopark karşısı) Özat Apartmanı zemin katta faaliyete geçen Fahrunnisa Giyim Mağazasının açılış töreni Y.Sanayi Sitesi Camii İmam-Hatibi Mustafa Temizkan’ın dualarıyla başladı. Duanın ardından İsmail Kimyeci, A.Kadir Teksöz, Ayşe-İbrahim Hakkı Ergin, Sadullah Ergin, Mehmet Yalçın ve Mehmet Sayın birlikte açılış kurdelesini kesti.Başta Kimyeci olmak üzere tüm davetliler, Fahrunnisa Giyim Mağazasının dizaynını ve içindeki ürünleri çok beğendiklerini ifade ettiler. Açılış ikram faslı ile sona erdi. Bu arada açılışa katılan çok sayıda davetli, güzel giysi ürünlerinden alışveriş yaparak Fahrunnisa farkını yaşadılar.

Fahrunnisa Giyim Mağazası açıldı haberi 15 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  3455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle