FAİLLERİ TANIYORUZ İnadına barış diyoruz

<strong><span style="font-family:arial,sans-serif; font-size:9pt">Bazı temaslarda bulunmak &uuml;zere Ankara&#39;da bulunan, Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem D&ouml;nmez, T&uuml;rkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu&#39;nu makamında ziyaret etti, Ankara&#39;daki katliam noktasına ise kırmızı karanfil bıraktı, mesajı ise net oldu&hellip;</span></strong>
FAİLLERİ TANIYORUZ İnadına barış diyoruz
Gündeme ilişkin istişarelerde bulunmak üzere, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu'nu Ankara'daki makamında ziyaret eden Hatay Barosu Başkanı Av. Ekrem Dönmez'e, Aydın Barosu Başkanı Av. Gökhan Bozkurt da eşlik etti. Gerçekleşen ziyarette; Başkan Yardımcısı Av. Berra Besler, TBB Genel Sekreteri Av. Güneş Gürseler, Sayman Av. Sabri Erdal Güngör, Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gülcihan Türe ile Başkan Başdanışmanı Av. Zafer Köken de hazır bulundu.Ankara'da bulunduğu süre içinde, 10 Ekim'de; DİSK, KESK, Türk Tabipleri Birliği, TMMOB, HDP ve pek çok sivil toplum örgütünün katılımıyla düzenlenmek istenen Barış Mitingi öncesi yaşanan patlamalarda ölen 102 kişi için, kanlı saldırının olduğu Tren Garı önündeki alana kırmızı karanfil koyan, Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez'e, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu ve bazı Avukatlar eşlik etti.      Sosyal paylaşım ağı Facebook üzerindeki hesabından bu özel ana dair bilgiler paylaşan Dönmez, “Baro Başkanlarımız ve TBB Başkanımızla, Ankara'da, insanlığın katledildiği yere karanfil bıraktık. Failleri tanıyoruz. İnadına barış diyoruz. Artık katliamların yıldönümlerinde anma yapılan bir Ülke olmak istemiyoruz” dedi.
                    Tamer Yazar
FAİLLERİ TANIYORUZ İnadına barış diyoruz haberi 26 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1655 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle