FENERBAHÇE LİLER DEN MUHTEŞEM GECE

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:11.9999990463257px">Hatay Fenerbah&ccedil;eliler Derneği Tanıtım Gecesi Renkli G&ouml;r&uuml;nt&uuml;lere Sahne Oldu:</span>
FENERBAHÇE LİLER DEN MUHTEŞEM GECE
Hatay Fenerbahçeliler Derneği 1 milyon üye tanıtım gecesi düzenledi. Antakya Anemon Otelde düzenlenen tanıtım gecesine Hatay Vali Yardımcısı H.Volkan Köksal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Sosyal İlişkiler ve Dernek Sorumlusu Mithat Yenigün, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Selim Kosif, Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileri ve davetliler katıldı.Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, Fenerbahçeliler olarak tarihlerinden aldıkları gururları ve taraftarlardan aldıkları güçle en zor dönemde dahi üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeyi, bu ülkeye karşı bir borç olarak değerlendirdiklerini ve yerine getirdiklerini söyledi. Bunun da kendileri için büyük bir yurttaşlık ve Fenerbahçelilik görevi olduğunu belirten Ezelsoy, “Bugün yurttaş olmanın en temel unsuru olarak gördüğümüz ve birlik ilkesinden hareketle yola çıkarak Hatay Fenerbahçe İşitme Engelliler Anaokulu’nun temelini attık.” dedi.Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu konuşmasında: “Bu benim katıldığım 5’inci balo, burada çok iyi bir topluluk var. Hepiniz var olun ve bu sosyal projeler sayesinde daha da büyüyoruz. İnşallah bizlerinde kişisel yardımlarıyla her türlü okul ve ona benzer sosyal projeleri gerçekleştireceğiz. En önemlisi de Fenerbahçe’nin spor sahalarında başarılı olması lazım. Onun içinde hepinizin dualarınıza ihtiyacımız var. Çünkü Fenerbahçeliler bütünleştikçe bu camia büyüyor. Fenerbahçelilerden başkası da bize yardım etmiyor. Bu bütünleşmeyi devam ettirirsek önümüzdeki bütün engelleri aşarız.” dile getirdi.Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal İlişkiler ve Dernek Sorumlusu Mithat Yenigün konuşmasında: “İşte Fenerbahçelilik, işte sivil toplum örgütlerinin temsil ettiği yardımlaşma, işte başarı burada. Sevgili Fenerbahçeliler, sevgili Hataylılar bende dernek adına hepinize teşekkür ediyorum ve derneğimizin 2’nci yatırımı olan İşitme Engelliler Ana Okulu’nu sayenizde 4-5 ay içerisinde biteceğine inanıyorum ve sizlere teşekkür ediyorum” dedi.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın yaptığı konuşmanın ardından Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticileri Mahmut Uslu, Mithat Yenigün ile Mehmet Emin Kosif’e birer mozaik tablo hediye etti. Gecede Fenerbahçeliler 10. Yıl marşı ile coşarken, Türkiye Yıldız Bayanlar Basketbol Şampiyonası için Hatay’da bulunan Fenerbahçe Yıldız Kızlar Basketbol takımına Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım başarılar diledi.Hatay Fenerbahçeliler Derneği 1 milyon üye tanıtım gecesi pasta kesiminin ardından son buldu.
 
 
FENERBAHÇE LİLER DEN MUHTEŞEM GECE haberi 06 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle