FİLİZ SOKAK TRAFİĞE KAPATILDI‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Samandağ Belediyesi Zabıta M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml;, İl&ccedil;e Trafik komisyonu tarafından trafiğe kapatılan Filiz sokağı Abdullah C&ouml;mert parkı tarafından dubalarla kapattı.</span>
FİLİZ SOKAK TRAFİĞE KAPATILDI‏
Özellikle bebekli kadınların rahat bir şekilde geçeceği dubalar monte edildi. Eski balıkhane tarafında bulunan kilitli kapılar yapıldı. İçerideki esnafın mağdur olmaması için isteyen esnafa anahtar verilecek. Filiz sokağın kapı tarafı önce içerideki yaklaşık 30 -60 metrelik sokak içinde oluyordu. Bu durum vatandaşların gelişlerini engelliyor ve hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıyordu esas amaç vatandaşımızın rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlamak ve içerideki esnafın yüzünü güldürmektir. 
FİLİZ SOKAK TRAFİĞE KAPATILDI‏ haberi 13 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle