FKF’Lİ ÜYELER HATAY DA

Gezi olaylarında hayatlarını kaybeden Ahmet Atakan, Abdullah Cömert ve Ail İsmail Korkmaz’ı anmak için İstanbul’dan başlattıkları “Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü” tamamlayan FKF’li üyeler Hatay a geldiler.

FKF’Lİ ÜYELER HATAY DA

Fikir Kulüpleri Federasyonu'nun (FKF) İstanbul'dan başlattığı "Barış İçin Büyük Gençlik Yürüyüşü"ne katılan gençler Hatay a geldiler. İstanbul’dan başlattıkları, “Büyük Gençlik Yürüyüşünü sırasıyla Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Eskişehir’de sürdüren FKF’li gençler dün ilimize geldiler.MKÜ yerleşkesinde toplanan gençler Üniversitenin önüne kadar yürüdü. Gezi olayları sırasında hayatlarını kaybeden gençlerin fotograflarıyla birlikte yürüyen gençler burada bir basın açıklaması yaptı. Çok zor koşullarda büyük sıkıntılarla yürüyüşlerini ilimize kadar sürdürdüklerinin altını çizen FKF üyesi Aydan Sakallı, gençliğin artık adelet, barış ve özgürlük istediğini belirterek, Gezi olaylarında hayatlarını kaybedenleri anmak için ilimize geldiklerini söyledi. FKF üyeler Armutlu Mahallesinde yapılan gezi olayları protestoları sırasında hayatlarını kaybeden Abdullah Cömert, Ahmet Atakan ve Eskişehir’deki protestolarda hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın evlerini ziyaret edecekler. FKF’li üyeler aynı zamanda dün Doğuş Okulları önünde bir anma etkinliği düzenlediler.

FKF’Lİ ÜYELER HATAY DA haberi 07 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  45625 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle