Futbolcular şehri terk etti

Kentimizi 3.ligde temsil eden İskenderunspor’un futbolcuları sahipsiz kaldıkları gerekçesiyle şehri terk ettiler. Olağan üstü kongre kararının arından maddi durumu yerinde olan yönetimin gelmesi ile birlikte takımın rahat bir nefes alması düşünülürken, bunun tam aksine mevcut yönetim, eski yönetimi mumla aratır oldular.
Futbolcular şehri terk etti
Maddi sıkıntılarla boğuşan İskenderunspor ’a başta belediye olmak üzere hiçbir yetkili kurumun ve siyasetçilerin destek vermemesi ve takımın sahipsiz kalması tüm olumsuz sonuçları da beraberinde getirdi.
Takımın başında hiçbir yöneticinin bulunmaması ve maddi sorunların hala çözülmemesi nedeni ile krizi aşamayan İskenderunspor ’da şu anda daha büyük kriz yaşandı. Takımın tüm futbolcuları tesislerden ayrılarak kenti terk etti ve Pazar g oynanacak olan maça çıkıp çıkmayacakları ise bilinmiyor.
Futbolcular şehri terk etti haberi 21 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  78820 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle