GAZETECİLER HEP BİRARADA

Yorum Gazetesinin kuruluşunun 21. Yıldönümü nedeniyle Yorum Gazetesinde meslektaşlar bir araya gelerek yemek yediler. Pasta kestiler.
GAZETECİLER HEP BİRARADA
 Yorum gazetesinde organize edilen yemeğe Hatay Gazeteciler Cemiyeti başkanı Ahmet Yetişen, Şaşmaz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Şaşmaz, Asi Gazetesi Sahibi Nihat Mazmanoğlu, Kırkasır Gazetesi sahibi Cahit Aşkar, Hatay  Expres gazetesi Kurucusu Bostan Yılmaz ile Şaşmaz Gazetesi yazı İşleri Müdürü Ertuğrul Oktay katıldılar.Toplantıda yemek ikramından sonra Yorum gazetesinin 21. Yıldönümü nedeniyle pasta kesildi.Ziyarette konuşan Hatay  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen gazetecilerin birlik ve beraberlik içerisinde olmalarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Yorum Gazetesi sahibi Sadullah Ergin ise yapılan bu ziyaretten dolayı tüm arkadaşlarına ve dostlarına teşekkür etti.     Kırk Asır Gazetesi’nin 7. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, Yorum Gazetesi Sahibi Sadullah Ergin, Asi Gazetesi Sahibi Nihat Mazmanoğlu, Hatay Ekspres Gazetesi Kurucusu Bostan Yılmaz, Cahit Aşkar’ı makamında ziyaret ederek tebrik ettiler.Ziyaret esnasında HGC Başkanı Ahmet Yetişen gazetecilerin birlik beraberlik içerisinde olduğunu vurgulayarak Kırk Asır Gazetesi çalışanlarını ve sahibi Cahit Aşkar’ı yaptığı ilkeli gazetecilik nedeni ile kutalayarak mesleğinde başarılar diledi. Ahmet Yetişen’in yaptığı bu konuşma sonrasında Kırk Asır Gazetesi Sahibi Cahit Aşkar gerçekleştirilen bu ziyaret ve birlik beraberlikten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti. 
Aşkar kendisini ziyaret eden meslektaşlarına duvar saati hediye etti. Yapılan bu konuşmaların ardından gündemde olan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri, gazetelerin birleşmeleri ve 14 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Belediye başkan adayları konuşuldu. Gazete sahipleri bu tür toplantılarının sık sık yapılacağını gündemle ilgili fikir alış verişi yapılacağını dile getirdi.
 
GAZETECİLER HEP BİRARADA haberi 08 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  48590 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle