GAZETEMİZ 6 YAŞINDA

Bizim Gazete www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, Gazetenin Kuruluş Yıldönümüyle İlgili Yazılı Bir Açıklamada Bulundu.
GAZETEMİZ 6 YAŞINDA
Öztürk,açıklamasında şu görüşleri kaydetti:  ‘’Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi'' Şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Yayın Hayatına Geçtiğimiz O Günden Bu Yana;Beş yıllık yayın hayatını geride bırakmanın sevincini,coşkusunu ve heyecanını siz değerli okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.’’Dedi.
Öztürk, sözlerine devamla:  ''Mutluyuz, gururluyuz, 6 yaşındayız!... Sevgili okuyucularımız, dostlarımız!... Evet, 6 yaşındayız!... Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan BİZİM GAZETE (www.gazetebizim.com) tam olarak 5 yılını geride bıraktı.   Çok zor geçen 5 yılın ardından baktığımızda on binlerce dost ve okuyucu kazandığımızın sevincini de yaşıyoruz. Gazetecilik zor bir meslek, bir de bu işi alnınızın teriyle,objektif ve dürüst olarak yapıyorsanız, işiniz daha da zor. Ama çok şükür diyoruz, hiç kimse arkamızdan konuşamaz, hakkımızda olumsuz bir kelime söyleyemez, adımızın herhangi bir şaibeye, şantaja, ranta bulaştığını iddia edemez. Ne candaş, ne yandaş, ne de besleme basın olduk!...Olmayacağız da!  Biz işimizi objektif, basın etiği içinde,halktan ve doğrudan taraf, dürüst yaptığımızı iddia ediyoruz ve bu konuda da her zaman alnımız ak, başımız dik olarak yolumuza devam edeceğiz
 Gazetemizle her zaman objektif habercilik kriterleri içinde okuyucumuza ulaşmaya çalıştık.Tek üstünde durduğumuz ve hassasiyet gösterdiğimiz taraf ''Herkesin İşiten Kulağı,Gören Gözü ve Hisseden Yüreği Olmak''.Okuyucularımıza her kesimden HABER paylaşmak,HABER sunmaktır. Her kesimden okuyucu kazandık. Belirli bir zümrenin, belirli bir cemaatin ya da yalnızca bir kesimin gazetesi olmadık. Birilerine sırtımızı dayayarak bu işi yürütmedik. Bizlerin arkasında sadece siz değerli okuyucularımız,dostlarımız ve toplumumuz var. Göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene,yayın ailemiz adına teşekkür ediyorum.’’Dedi.
GAZETEMİZ 6 YAŞINDA haberi 11 Ağustos 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  37415 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle