GAZİ İLKOKULUNDAN MUHTEŞEM MEZUNİYET GECESİ

Gazi İlkokulu 4/K Sınıfı önceki gün akşam Fourway Otel’de muhteşem bir gece düzenleyerek mezun olan öğrencileri ile ailelerine duygu dolu bir gece yaşattı.
GAZİ İLKOKULUNDAN MUHTEŞEM MEZUNİYET GECESİ
Gazi İlkokulu 4/K sınıfı sınıf anneleri Yasemin Güzel’in öncülüğünde velilerle birlikte ortak bir mezuniyet gecesi tertipledi.Sınıf Öğretmeni Zahide Pervin Kaya yaptığı duygu dolu açılış konuşması ile gecenin atmosferini hüzünle karışık bir sevince boyadı.Gazi İlkokulu Müdürü İsmail Akkoyun’da yaptığı konuşmada okul ile aile birliğinin müşterek çalışmasının eğitim başarısına olan katkılarından bahsetti ve mezun olan öğrencilere yeni hayatlarında başarı diledi.Öğrenciler adına Yağmur Çelebi’nin konuşmasını, sınıf öğrencileri Ubeyde Sarı, Rana Bayram, Ensar Yakut, Orkun Soylu ve Siar Cem Sönmez’in seslendirdiği şiirler takip etti.Ata İskenderoğlu ile sınıf öğretmeni Zahide Pervin Kaya’nın düet şeklinde seslendirdikleri şiir ise büyük beğeni topladı. Şiire ney çalarak fon müziği yapan sınıf öğretmenin eşi Rehber Öğretmen Harun Kaya ise büyük alkış aldı. Eşinin bu anlamlı gecesine destek olan Harun Kaya’nın bu ince jestine öğrenciler çiçek takdim ederek teşekkür etti.Sınıfın kız öğrencilerinin dans gösterisini son günlerin en popüler dansı olan Penguen dansına öğrencilerle beraber öğretmenler ve velilerde iştirak etti. Damat alayı dans gösterisini mezuniyet pastasının kesilmesi ve 10 yıl marşı eşliğinde kep atma töreni izledi. Sınıf korosunun seslendirdiği şarkıları çekilen halaylar ve çifte telli takip etti. Gecede veliler gönüllerince eğlendi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
 
GAZİ İLKOKULUNDAN MUHTEŞEM MEZUNİYET GECESİ haberi 09 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  4180 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle