GAZİLER YEMEKTE BULUŞTU

Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Behçet  Narin Milletimizin tarihine ve mazisine sahip çıktınız.

 

GAZİLER YEMEKTE BULUŞTU
Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Sosyal Yardımlaşma Derneği bir dayanışma yemeği gerçekleştirdi.Reyhanlı ilçesinde gerçekleştirilen yemekte konuşan Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Behçet Narin, “Anayasamızın 61. Maddesi; Devlet Harp ve Vazife Şehitlerinin Dul ve Yetimleriyle Malül ve Gazilerimizi Korur, toplumda kendilerine yaraşır bir hayat seviyesi sağlar demektir. Biz dernek olarak en azından; aynı kaderi paylaşan insanlarımızı birbiri ile kaynaştırmak ve bu özel günde bir araya getirmek onuruna sahip olmak üzere buradayız.
Vatanımızın kuruluşunda ve devamında, düşmanla amansız mücadele eden; malül veya gazi olarak hayat mücadelesi veren bu değerli şahıslara sahip çıkmak ve onlara saygılı olmak, milletimizin tarihine ve mazisine bağlılık demektir. Sizler milletimizin tarihine ve mazisine sahip çıktınız” dedi.
GAZİLER YEMEKTE BULUŞTU haberi 14 Kasım 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  119070 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle