GECE YARISI BAZ İSTASYONU OPERASYONU ENGELLENDİ

<strong>Samandağ Atat&uuml;rk Mahallesi&rsquo;nde &nbsp; hastane yolunda bulunan bir apartmanda baz istasyonu &ccedil;alışmalarını farkeden vatandaşlar gece yarısı sokağa fırladılar.</strong>
GECE YARISI BAZ İSTASYONU OPERASYONU ENGELLENDİ
Apartmanın damında gerçekleşen baz istasyonu çalışmalarını durdurmak isteyen vatandaşlar ve çalışma yapan işçiler arasında tartışma yaşandı. Olay yerine gelen polisler vatandaşları sakinleştirmeye çalışırken, işçiler olay yerinden uzaklaştırıldı. Daha sonra vatandaşlar apartman sahibi A.D'yi protesto ederek duruma tepki gösterdiler.Apartmanda baz istasyonu çalışmalarının genişletildiğini fark eden bir vatandaşın mahallede çığlık atması üzerine mahalle sakinleri hastane caddesinde toplandılar. Diğer vatandaşların durumu fark etmesi üzerine apartman önü bir anda kalabalıklaştı. Vatandaşların apartmanın damına çıkıp işçilerle tartışması üzerine olay yerine emniyet ekipleri intikal etti. Tartışmaların büyümesi ile getirilen baz malzemeleri tekrar araçlara yüklenerek işçilere olay yerinden uzaklaştılar.Vatandaşlar, “bir insanın kendi menfaati uğruna burada bulunan bütün insanların sağlığı ile oynadığına şahit olduk. Kimsenin böyle bir şeye hakkı yoktur. Sağlığımızla oynanmasına asla müsaade etmiyoruz. Yetkilileri acilen göreve davet ediyoruz. Biran önce bu saçmalığa bir son versinler. Hiçbir zenginlik insan sağlığından daha önemli değildir” ifadelerini kullanırken bir süre apartman sahibi A.D’yi protesto ettikten sonra evlerine geri döndüler.
GECE YARISI BAZ İSTASYONU OPERASYONU ENGELLENDİ haberi 07 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2020 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle