GELECEĞE YÖN VERMELİYİZ

Osmanlı Ocakları Antakya Gençlik Kolları Başkanı Zeki İşlek, genç ve dinamik ülke olduğumuzu belirterek sürekli büyüyen 2001 küresel krizinden sonra en hızlı büyüyen ülkeler statüsünde olduğumuzu ifade ederek  “Yönetenler ve yönetilenler arasında köprü kurarak geleceğe yön vermeliyiz” dedi.

GELECEĞE YÖN VERMELİYİZ

Osmanlı Ocakları İlçe yönetimi olağan toplantısı Antakya İlçe Başkanı Alaaddin Dolmacı başkanlığında toplandı. Toplantıya Reyhanlı, Kumlu ve Arsuz İlçe başkanları katılarak geniş bir katılımla yapıldı.Dolmacı, toplantıda yaptığı konuşmada yönetim olarak güçbirliği içinde olduklarını belirterek daha azimli bir şekilde yolumuza devam ediyoruz dedi.Osmanlı Ocakları Antakya Gençlik Kolları Başkanı Zeki İşlek, toplatıda yaptığı konuşmada  Osmanlı Medeniyetine sahip çıktığı için Osmanlı şuurunu canlandırdığı için Recep Tayyip Erdoğan bu yüzden Osmanlı Kültürü diyerek açıklamaalrına şöyle devam etti: “Genç ve dinamik bir ülkeyiz. Sürekli büyüyen 2001 krizinden sonra en hızlı büyüyen ülkeler statüsündeyiz.  Ülke hakkında yapacağınız değerlendirmeler vereceğiniz mesajlar ve destekelr çok büyük bir öneme sahiptir. İşadamlarının ülkeye yapacağı pozitif katkılar ülke için büyük bir önem arzetmektedir. Biz burada bilgi paylaşımı, düşünceye önem verme farklılıklarımızı zenginlik olarak görme, insana yatırım için elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içindeyiz. Bu değerlerin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşüyor.Yönetenlerle yönetilenler arasında köprü kurarak geleceğe yön vermeliyiz. Herşeyi devletten bekleme anlayışı, devleti çalışmaalrını tamamlama anlayışına dönüştü. Özellikle ekonomik alanda faaliyet gösteren iş dünyası, sivil toplum kuruluşları son yıllardaki değişim sürecine yaptıkları katkılarla çağdaş Türkiye’nin lokomotifi olmuştur. Dünya ticaret köprülerini, ülke tanıtım toplantılarını, yurtdışı iş gezilerini iyi takip etmeliyiz. “ dedi.

(Haber: A. Vahit Güraslan)

GELECEĞE YÖN VERMELİYİZ haberi 12 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  15040 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle