Gelecek Senin Elinde

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Gelecek Senin Elinde 2” isimli proje kapsamında 27-30 Mayıs 2016 tarihleri arasında il merkezindeki çeşitli liselerde öğrenim gören toplam 40 öğrencimizin katıldığı sosyal ve kültürel amaçlı gezi düzenlenmiştir.
Gelecek Senin Elinde
Düzenlenen gezi programı kapsamında öğrencilerimiz; Çanakkale-Gelibolu Yarımadası’nda bulunan Kilitbahir Kalesi, Seyit Onbaşı Tabyası, Çanakkale Şehitler Abidesi, Seddülbahir, 57. Yıl Alayı Şehitliği, Conkbayırı, Anzak Koyu, Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi ve Kabatepe Müzesi Şehitliği ile İstanbul’un tarihi ve turistik yerleri olan Sultan Ahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Dikili Taş, Haliç Kıyıları, Çamlıca Tepesi, Eyüp Sultan Cami, Miniatürk ve Fetih 1453 Panaroma Müzesi’ni ziyaret etmişlerdir.
Gelecek Senin Elinde haberi 09 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine HATAY EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  3645 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle