GENÇ GİRİŞİMCİLERE ROZET VE PLAKET

Sivil Toplum Kuruluşları'nın(STK) ve ekonomik dinamiklerin Hatay'ın geleceğe daha yüksek standartlarda taşınması bağlamında önemli olduğunu her fırsatta dile getiren Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Genç İş Adamları Derneği’nin(HAGİAD) Anemon Otel’de düzenlediği yönetim kurulu üye alım gecesine katılım gösterdi.
GENÇ GİRİŞİMCİLERE ROZET VE PLAKET
Gerçekleşen üye alım gecesine, HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekiye Çankaya Fakıoğlu, HAGİAD Yönetim Kurulu'nun mevcut üyeleri ve yönetim kuruluna katılacak genç girişimciler katılım gösterdi.
Hatay'ın tüm dinamikleriyle yaşanan zor günlerden birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek çıkması gerektiğini kaydeden Başkan Savaş, “Bizler farklı renklerin birleşmesi ile birlik ve beraberliğinin güçlendiği önemli bir şehirde yaşıyoruz. Yaklaşık beş yıldan beri Ortadoğu’da yaşanan ve bizlerin istemediği savaştan dolayı maddi, manevi anlamda olumsuz etkilendik. Fakat sizlerin, bu olumsuz tüm etkenlere rağmen her sene çoğalarak ayakta durmanız beni çok mutlu ediyor. Sizlerin birlik ve beraberliği Hatay’da yaşayan hemşehrilerimizin  ne kadar bilinçli ve hoşgörülü olduğunun kanıtıdır. Benimde tüm çabam sizlerin göstermiş olduğunuz bu birlik, beraberlik ve kardeşliğinizin değer kazanması ve ilimizin hak ettiği konuma gelmesidir. Bu duygu ve düşüncelerle birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daim olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.Hatay'daki birlik ve beraberliği pekiştirecek tüm yapılanmaları önemsediklerini belirten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, HAGİAD Yönetim Kuruluna katılan genç girişimcilere rozet ve plaket takdim etti.